19.10.2013 14:51:59

Спілка жінок України приймає делегацію з В’єтнаму

19 - 23 жовтня 2013 року на запрошення Спілки жінок України у нашій державі з офіційний візитом перебувала делегація Союзу в’єтнамських жінок. Захід підтримувало Посольство Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні.

Делегацію очолила пані Нгуен Тхі Тхань Хоа - голова Союзу в’єтнамських жінок, член Центрального комітету Комуністичної партії В’єтнаму, а до її складу увійшли пані Чан Тхі Лан - завідувач організаційного комітету Центрального комітету Союзу в’єтнамських жінок, та пані Нгіем Дик Хіен - заступник завідуючого комітету з міжнародного співробітництва Союзу в’єтнамських жінок.

Делегація зустрілась з керівництвом та активом Спілки жінок України де були обговорені питання щодо жіночого руху в Україні, відвідала Київську спеціалізовану школу № 251 імені Хо Ші Міна, де ознайомилась з експозицією музею українсько – в’єтнамської дружби, а також ознайомилась з історичними пам’ятками столиці. У заходах прийому делегації у м. Києві прийняла участь Надзвичайний і Повноважний Посол Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні пані Хо Дак Мінь Нгуєт.

Крім Києва делегація відвідала м. Харків, де зустрілась з місцевою в’єтнамською діаспорою. На згадку про візит членам в’єтнамської делегації вручено сувеніри.