12.06.2015 14:52:00

Візит активу СЖУ у Білу Церкву

12 червня 2015 року у рамках благодійної акції «Жінки України – дітям», делегація СЖУ відвідала місто Біла Церква, спільно з жіночим осередком в’єтнамської громади м Києва, за підтримки Київської обласної державної адміністрації та при допомозі заступника міського голови Антонюка Миколая Анатолійовича та начальника відділу у справах сім’ї та молоді Литвинчука Олександра Даниловича.

Під час поїздки, жінки відвідали дитячий центр «Дивосвіт» який об’єднує 7 дитячих клубів за місцем проживання. І хоча юні артисти виступили з оптимістичним концертом, лейтмотивом якого було ствердження миру й добра, у гостей бриніли сльози та щемливо стискалося серце, бо у залі сиділи рано змужнілі діти, у яких батьків навіки забрала війна під Іловайськом та Дебальцевим…

Чудові дитячі виступи, слова привітання були зворушливими. У своєму виступі голова осередку в’єтнамських жінок м. Києва підкреслила, що понад 40 років тому, українські жінки надавали гуманітарну допомогу осиротілій в’ єтнамській малечі, тому страшні історичні паралелі змушують сьогодні діяти небайдужих...

Доречним та потрібним було вручення подарунків та благодійної допомоги, підготовленої членами делегації тій категорії дітей, які цього потребують.

Також в рамках візиту до Київської області делегація відвідала підприємство «Маревен Фуд Україна», де зустрілася з жіночим активом, ознайомилася з виробництвом. Члени делегації були захоплені успішною діяльністю суперсучасної виробничої установи по виготовленню локшини, супів та картопляного пюре швидкого приготування та різноманітніх приправ та спецій. За півтора роки підприємство із стопроцентними японо-в’єтнамськими інвестиціями, освоїло не лише український ринок, але й ринки десяти країн Європи - Німеччина, Великобританія, Прибалтійські держави, а також Арабські Емірати. У це можна повірити тільки після того як з захватом подивишся, як на японських лініях виникає локшина із українського борошна. Приємно усвідомлювати, що у Київській області існує таке бюджетно наповнююче підприємство.