17.09.2015 12:52:00

У Вінниці відбулася позачергова конференція обласного відділення Спілки жінок України

17 вересня 2015 року у Вінниці зібралася на позачергове засідання обласна Спілка жінок України. Подолянки говорили про миротворення в Україні, а також обрали нову голову Вінницької обласної організації Спілки жінок України. Ця вельми відповідальна місія покладається на Валентину КИЧАК, за яку було проголосоване одноголосно.

«Ми розбудуємо нашу роботу так, щоб бути у співпраці з нашими чоловіками, молодими людьми, з людьми похилого віку – тобто з самими різними категоріями людей – задля зміцнення нашої незалежної держави,» - впевнена нова голова Вінницької обласної Спілки жінок України.

Також на конференції була присутня голова Всеукраїнської громадської організації «Спілка жінок України» Леокадія ГЕРАСИМЕНКО. Вона запевнила вінничанок у всебічній підтримці, а також відмітила активну участь регіональної спілки у Програмі «Миротворення в Україні: роль жінок», що проводиться Спілкою жінок України по всіх областях держави.

Довідково

Вінницька обласна Спілка жінок України працює з 1993 року та згуртувала близько 5 тисяч небайдужих вінничанок.

Також про новину:

http://vodtrk.com.ua/newsvinsuspilstvo/26990-na-pozacherhovii-konferentsii-oblasnoi-spilky-zhinok-obraly-novoho-kerivnyka