21.09.2015 08:01:33

21 вересня – Міжнародний день Миру

«Партнерство заради миру – гідність для всіх» – таку назву Міжнародному дню миру 2015 року визначила Організація Об’єднаних Націй.

«Миротворення в Україні: роль жінок» – програма яку Спілка жінок України започаткувала та провадить при підтримці уряду Великої Британії, звучить в унісон з темою сьогоднішнього Дня миру.

21 вересня члени Спілки жінок України разом з громадським активом пройшли вулицями столиці України щоб у весь голос заявити: «Ми хочемо, щоб на планеті був мир, щоб люди ніколи не бачили охмареного війнами неба, щоб діти всіх країн забули слово війна! Українські жінки не хочуть війни, ми хочемо, щоб наші діти жили в мирній, квітучій Україні!»

Ми, українці, – мирний, добрий і гостинний народ.
Наша земля колоситься золотом пшениці під яскраво-блакитним небом. Саме такий і наш прапор – жовтий з блакитним. Наш прапор – прапор миру, надії, любові і творення. У ньому поєдналися глибина і енергія, запах хліба, моря, сонця і всесильність неба.

Наша українська земля відпочивала від війни цілих 70 років. Ми думали, що наше небо більше ніколи не буде бачити війни і от другий рік поспіль, саме на нашій українській землі ллється кров. Такою дорогою і болісною ціною прийшло усвідомлення, що подолати це зло ми можемо лише усі разом. І ми, жінки стали на захист миру, на захист майбутнього наших дітей і онуків.

Якби всі люди на планеті прибрали зі своєї свідомості агресію, ненависть, неприязнь і замінили цей непотріб божественними проявами любові та милосердя!

Мир на землі — це росяні світанки,
Краса і творчість, пісня у гаях.
Мир на землі — це вечори і ранки
Із радістю і щастям у серцях.
Мир на землі — це дім і мама, й тато,
Й любові стільки — просто через край!
Це та земля, де щастя є багато
І в кожній хаті — хліба коровай.
Дай нам, Боже, жити вільним життям
Дай кращу долю нашому народу
Дай нам єдність, мир і спокій
Господи! Збережи Україну!

Також про подію:

https://www.youtube.com/watch?v=NFxHomLdQ1A

http://uatoday.tv/society/hundreds-march-for-peace-in-ukraine-497875.html