21.09.2015 18:37:03

Спілка жінок Черкащини провела патріотичний флеш-моб до Дня Миру

21 вересня, коли весь світ відзначав міжнародний День Миру, у Черкасах стартував патріотичний флеш-моб. З висоти пташиного польоту було видно як студенти Черкаського медичного коледжу перетворилися у голуб миру. Захід проводився за підтримки Спілки жінок Черкащини та її голови –директора Черкаського медичного коледжу, Заслуженого лікаря України Інни ГУБЕНКО. Постановку флеш-мобу здійснював відомий в Україні хореограф Максим Оробець.

Як відмітила заступник директора Черкаського медичного коледжу Олена РИМАРЧУК, «студенти через такий флеш-моб показали свою єдність та бажання жити у мирі».

Взагалі студенти-медики проводять багато патріотичних заходів, включаючи власну творчість, проникнуту ідеями миру та любові до Батьківщини. Серед майбутніх медиків багато талановитої молоді не лише за фахом, а й у таких напрямках творчої діяльності, як поезія, проза, пісенна творчість, фото. І ці ліки, можливо, сильніші за медичні засоби, адже мистецтву миротворення в наш час навчитися так же важливо, як і мистецтву лікування.