27.09.2015 15:45:55

Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» - приймає Маріуполь, Донецька область

Місто, розташоване на Азовському морі – Маріуполь, стало другим приймаючим містом Програми «Миротворення в Україні: роль жінок» у Донецькій області. До донетчанок завітали жінки з Івано-Франківщини, Одещини, Черкаської та Полтавської областей.

Тетяна Ломакіна, заступник маріупольського міського голови

Кто как не мы с вами выступаем всегда арбитрами, миротворцами в момент, когда в нашей стране и в наших городах начинаются сложные периоды. И самое важное — это дать людям надежду. Дать людям понимание того, что война закончится и мы должны продолжать оставаться людьми.

Посилений діалог між жінками з різних регіонів сприяв обміну досвідом у впровадженні миротворчих акцій, встановленню нових контактів та об’єднанню жіноцтва для подальшої спільної діяльності задля примирення у суспільстві. «У всьому суспільстві потрібен діалог… тільки він здатен вирішити проблеми та дати змогу почути один одного», - впевнена голова Спілки жінок України м. Маріуполь Людмила Пономаренко.

Людмила Пономаренко, голова Спілки жінок України м. Маріуполь

Весь мир, не только Украина и Мариуполь, устал от войны. И сегодня настает время мира. Будем считать, что наше сегодняшнее заседание — это прекрасная точка отсчета в мирном существовании всего нашего украинского государства.

Маріупольчанки проявили неабияку гостинність та самі провели екскурсію по місту та місцям бойових дій. Одну з груп містом та знаковими місцями провела особисто заступник маріупольського міського голови Тетяна Ломакіна.

Ірина Бадасен, голова Асоціації жінок ПАТ «ММК им. Ильича»

Главное, что прозвучало на всех занятиях — это объединение Украины. Это действительно роль женщины в мирной жизни Украины. Потому что от женщины очень много зависит и в семье. И в обществе.

Всеукраїнська Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» започаткована Спілкою жінок України та провадиться за підтримки уряду Великої Британії. За структурою Програма складається з циклу семінарів, що проходять з серпня 2015-го в усіх регіонах країни та завершиться у березні 2016-го. Заходи вже відбулися у Києві, Чернігові, Кіровограді, Святогірську (Донецька область), Маріуполі (Донецька область).

Спілка жінок України

Також дивіться про новину:

ТРК «СИГМА». Мариуполь: http://sigmatv.com.ua/news/view/12353

Сайт маріупольського міського телеканалу МТВ: http://www.mariupolskoe.tv/news/news-story/mirotvorchestvo-v-ukraine-rol-zhenshhin/

Сайт Управління у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації: http://donmolod.gov.ua/component/content/article/1-2010-04-11-22-17-49/3397--l-r.html

Інформаційний портал газети "Ильичевец. Город": http://www.ilich.in.ua/news2.php?id=105447

Інформаційний портал газети "Ильичевец. Город": http://vk.com/ilichinua?w=wall-74711338_1897

Відео:

ТРК «СИГМА». Маріуполь: https://youtu.be/LQ7VY1exjH8

Телеканал МТВ, Маріупольська Служба Новин: https://www.youtube.com/watch?v=KiHAH51kco4