30.09.2015 10:01:33

Полтавчанки пригостили донеччанок короваєм: Мир в Україні – наша спільна мета

27-28 вересня 2015 року представники Спілки жінок Полтавщини, яку очолює генеральний директор регіонального фонду та радник голови Українського фонду підтримки підприємництва, секретар громадської ради Полтавської обласної ради Ніна Кузьменко, взяли участь у програмі «Миротворення в Україні: роль жінок» у місті Маріуполі Донецької області.

На Схід полтавчанки приїхали з подарунком – полтавським духмяним короваєм. Вони вручили коровай донеччанкам як символ добра та миру.

Активістки жіночого руху прийняли рішення разом відстоювати мир і спокій на українській землі,бути об’єднуючою ланкою в кожній сім’ї. «Я не хочу,щоб наші діти і онуки грали у війну. Ми повинні сказати «НІ!» війні!», «Найцінніше – це наша рідна земля, Україна», «Жінка, котра несе в собі любов,- сила», «Кожний може внести позитив в наш світ, давайте будемо посміхатися», «Ми одержали нашу незалежність як подарунок долі», «У нас немає того, що нас роз’єднує, у нас багато того, що нас об'єднує»,- говорили миротворці прекрасної статі.