14.10.2015 18:19:38

Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» - приймає Вінниця

Сьогодні, 14 жовтні, у день святої Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України, розпочала роботу Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» у м.Вінниця.

Тетяна Дмитренко, голова Кіровоградської обласної організації СЖУ:
- Це дуже здружує жінок, при всьому різномаїтті поглядів вони здатні знайти спільну мову. Поки ми сюди їхали, ті жінки, з які були на заході Програми в нас, дзвонили та питали «ви заїдете до нас? Ми ж вас будемо чекати!». Ця програма надає можливості спілкування, сприяє розвитку моральної єдності, жіночої солідарності – це дуже допомагає.

Захід був організований за активної участі Вінницької обласної ради жінок, а презентацію Програми провела її голова – Валентина Кичак. Вінничанки приймали колежанок з Кіровоградщини, Донеччини, Луганщини та Миколаївщини.

Тетяна Височанська, депутат Вінницької обласної ради:
- Ми – жінки – закликаємо до діалогу, щоб зменшити недоброзичливість, неповагу, яка нажаль є в нашому суспільстві.

Отець Віталій Голоскевич, священнослужитель Вінницького кафедрального Свято - Преображенського Собору, який був присутній на заході, у своєму виступі перед жіноцтвом відмітив символічність початку жіночої миротворчої Програми на Вінниччини – у день Покрова Божої Матері, у день примирення неба і землі.

Таміла Бугаєнко, голова Миколаївської обласної організації СЖУ
- Мі зібралися, щоб напрацювати спільні ідеї, те, що нас сьогодні об’єднує. Це потрібно нам, жінкам, тому що війна зачепила свої чорним крилом наші сім’ї й ми дуже сподіваємося через цю миротворчу програму знайти якомога більше спільного та з розумінням прийняти наші відмінності.

Спілка жінок України