18.11.2015 17:29:51

Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» - приймає Луцьк

17 листопада 2015 року у Луцькому замку під ранкові дзвони відбулося відкриття Програми «Миротворення в Україні: роль жінок» на Волині. Подія відбулася під головуванням директора навчально-методичного центру профспілок Волинської області Галини Петрівни ДАНИЛЕНКО, яку вже за час після презентації Програми у історичному місці обрали головою Волинського відділення Спілки жінок України.

Цього разу досвідом з миротворення ділилися більш ніж сто жінок з Волинської, Харківської, Дніпропетровської, Чернігівської, Донецької області. Протягом двох днів учасниці семінарів з різних регіонів країни прикладали всі зусилля, щоб напрацювати якомога більше способів налагодження діалогу заради примирення та повернутися у рідні міста з вже готовими до реалізації проектами та ініціативами з миротворення.

«Борьба за мир, борьба за счастье наших детей и внуков, за их мирное будущее - это обязанность каждой женщины! Мы хотим мира и процветания нашей земле! Мы хотим жить в единой Украине!

«Все мы очень разные, но, по сути своей, все мы очень похожи. Все мы хотим любви, безопасности, заботы. Все мы мечтаем о счастье для своих близких, возможности свободно трудиться и отдыхать. Но для этого необходим мир!

«Мы призываем, дорогие подруги, с большим уважением терпением и пониманием относиться друг к другу, учиться искренне радоваться счастью ближнего, быть сострадательными, не отталкивать тех, кто нуждается в Вашей помощи и поддержке. Оградите себя и своих близких от страха и неуверенности в свои силы. Мы женщины, Мы сильные! Мы любим жизнь, какой трудной бы она нам не казалась. И только тогда, когда мы возьмемся за руки, посмотрим друг другу в глаза, услышим и поймем друг друга, только тогда, когда вера, надежда и любовь заполнит наши сердца – придет мир на нашу многострадальную землю Верьте! Надейтесь! Любите!

«Что хочет женщина – того хочет Бог! Творец нас услышит обязательно!»

«З виступу голови СЖУ Леокадії ГЕРАСИМЕНКО

Ще раз вітаємо шановну Галину Петрівну з обранням головою Волинського обласного відділення Спілки жінок України. Бажаємо успіхів та процвітання очолюваній Вами організації. Миру, злагоди та наснаги!

Всеукраїнська Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» започаткована Спілкою жінок України та провадиться за підтримки уряду Великої Британії. За структурою Програма складається з циклу семінарів, що проходять з серпня 2015-го в усіх регіонах країни та завершиться у березні 2016-го. Заходи вже відбулися у Києві, Чернігові, Кіровограді, Святогірську (Донецька область), Маріуполі (Донецька область), Вінниці, Івано-Франківську, Харьков.

Спілка жінок України

Також дивіться про новину:

Волинська обласна державна телерадіокомпанія: http://voltv.com.ua/na-volyni-%E2%88%92-aktsiya-myrotvorennya-v-ukrajini-rol-zhinok/

Сайт «ВолиньPost»: http://www.volynpost.com/news/60862-na-volyni--akciia-myrotvorennia-v-ukraini-rol-zhinok

Сайт «Новини Нововолинська»: нововолинськ.com.ua/2015/11/18/na-volyni-−-aktsiya-myrotvorennya-v-ukrajini-rol-zhinok/