20.11.2015 19:00:52

Створена Рада жінок Донеччини

19 листопада 2015 року в м. Маріуполь відбулася установча конференція громадської організації «Рада Жінок Донеччини», яка ставить перед собою завдання з вирішення соціальних проблем громади, сприянню стабільному розвитку суспільства, цивільному благополуччю і миру в Україні, утвердженню рівних прав та можливостей в Україні для жінок і чоловіків, попередження та викорінення всіх форм дискримінації в суспільстві, подоланню всіх форм насильства.

У конференції взяли участь представники жіночих організацій міст і районів Донецької області, а також ЗОЛКІНА Лілія Іванівна, начальник управління у справах сім'ї та молоді Донецької обласної адміністрації, КОСТЕНКО Наталія Іванівна, начальник відділу у справах сім'ї, молоді та гендерної рівності управління у справах сім'ї та молоді Донецької обласної адміністрації, ЛОМАКІНА Тетяна Анатоліївна, заступник міського голови, ТОКАРЄВА Уляна Дмитрівна, директор Маріупольського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Маріупольської міської ради.

Основними питаннями, які були розглянуті на конференції, стали програми підтримки жінок в регіоні, розвиток соціальних послуг та взаємодія з жіночими організаціями, ініціативи жіночих організацій у різних містах і районах області. Головою було обрано Тетяна ЛОМАКІНА, громадський діяч регіону, заступник маріупольського міського голови. Також учасники конференції розглянули та затвердили Статут організації, програму діяльності на 2016 рік, обрали Раду організації.

Важливим кроком цивільних активісток стало рішення про участь у роботі громадської організації «Союз жінок України» і входження до її складу.

Спілка жінок України