14.12.2015 13:30:48

Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» - приймає Одеса

8-9 грудня 2015 відбулася серія миротворчих семінарів за Програмою «Миротворення в Україні: роль жінок» в Одесі. Жіночий актив південного міста приймав колежанок з Житомирщини, Волині, Миколаївщини, Кіровоградщини, Донеччини, Дніпропетровщини. Жінки розпочали захід Маршем миру, який стартував від Площі 10 квітня.

В семінарах приймали участь більш 100 жінок самих різних сфер діяльності: педагоги, вчені, журналісти, студенти, фінансисти, волонтери, політичні діячи, спортсмени. Протягом двох днів вони Учасниці семінарів відмічали, що особливо цінною біла почута з перших вуст інформація від представниць різних регіонів, їх бачення загальної ситуації в Україні та проблеми Донбасу зокрема, можливість прямого діалогу та налагодження нових контактів й започаткування нових спільних проектів.

Президія Спілки жінок України щиро дякує Голові Харківської обласної організації "Спілка жінок Харківщини" Давидовій І.Г. за організацію заходів Програми "Миротворення в Україні: роль жінок".

________________________

Всеукраїнська Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» започаткована Спілкою жінок України та провадиться за підтримки уряду Великої Британії. За структурою Програма складається з циклу семінарів, що проходять з серпня 2015-го в усіх регіонах країни та завершиться у березні 2016-го. Заходи вже відбулися у Києві, Чернігові, Кіровограді, Святогірську (Донецька область), Маріуполі (Донецька область), Вінниці, Івано-Франківську, Харкові, Луцьку, Рівному. Крім того СЖУ спільно з Асоціацією ділових жінок Молдови (АФАМ) провели у м.Кишинів, Молдова семінар «Мироворення: роль жінок» для вивчення досвіду Молдови у вирішенні конфлікту в Придністров’ї.

Спілка жінок України Також дивіться про новину: Интернет-видання «Одесит»: http://www.odessit.ua/news/odessa/47765-8-dekabrya-v-odesse-proydet-marsh-mira.html
Перший одеський портал: http://odessa1.com/news/po-odesskim-ulicam-proydet.html
Интернет-газета «Думская»: http://dumskaya.net/news/v-odesse-startovala-programma-mirotvorch-000000-053317/
Канал Думская.TV на Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=ra3Ya5yG4mg
Общественно-политическая газета "СЛОВО" : http://slovo.odessa.ua/news/8247-v-odesse-segodnya-proydet-marsh-mira.html