16.01.2016 19:24:18

Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» - приймає Херсон

20 січня 2016 р. Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» розпочала роботу в Херсоні. До Херсонщини з’їхалися активістки з Рівненської, Донецької, Полтавської, Київської та Вінницької областей.

Відкриття програми у регіоні було заплановано у актовій залі Херсонської державної морської академії, але щойно захід розпочався, надійшло повідомлення про замінування приміщення. Поки йшла перевірка інформації, жінки продовжили роботу в будівлі Херсонської міської ради: спочатку в сесійній залі.

Міжрегіональний захід відкрила голова новоствореної Спілки жінок Херсонщини Ірина НІКОЛАЄВА. «Ми сьогодні разом, щоб почути та зрозуміти одна одну, щоб поділитися думками, порадитися, як досягти злагоди в родині, у суспільстві, у цілій країні» - зазначила у своєму виступі Ірина НІКОЛАЄВА.

Учасниць Програми привітали заступник голови СЖУ, голова Спілки жінок Рівненщини Марія РОЖКО, секретар міської ради Олена УРСУЛЕНКО, д.е.н., професор, проректор з наукової роботи Херсонського Національного Технічного Університету Галина САВІНА, д.п.н., професор, професор кафедри педагогіки, психології й освітнього менеджменту Херсонського державного університету Ніна СЛЮСАРЕНКО, міський депутат Олена МАЗУР, радник Міністра соцполітики з питань ВПО Ірина КРИНИЦЬКА.

Секретар Херсонської міської ради Олена УРСУЛЕНКО, виступаючи перед учасницями міжрегіонального заходу, підкреслила: «Все вы – социально активны, организованны, толерантны. Но нужно проявить больше смелости и напора. Общественная деятельность, которую вы ведете, – значима и ощутима. И теперь настало время идти во власть, и приложить все усилия, знания, опыт для того, чтобы в нашей стране наступил мир. Двери в политику для вас открыты!».

Жінки провели робочі сесії з напрацювання спільних проектів з миробудування, підвищення та зміцнення ролі жінок у царині миротворення в Україні, досліджували можливості та перепони в процесі консолідації українського суспільства. Учасниці відмічали бажання співвітчизниць налагодити мирний діалог, готовність прикладати максимум зусиль та знань задля миротворення у суспільстві.

Президія Спілки жінок України поздоровляє жінок Херсонщини зі створенням регіональної спілки жінок та Ірину НІКОЛАЄВУ з обранням головою новоствореної організації та бажає натхнення для добрих справ та успіхів у роботі над поставленими завданнями.

Всеукраїнська Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» започаткована Спілкою жінок України та провадиться за підтримки уряду Великої Британії. За структурою Програма складається з циклу семінарів, що проходять з серпня 2015-го в усіх регіонах країни та завершиться у березні 2016-го. Заходи вже відбулися у Києві, Чернігові, Кіровограді, Святогірську (Донецька область), Маріуполі (Донецька область), Вінниці, Івано-Франківську, Харкові, Луцьку, Рівному, Одесі, Запоріжжі. Крім того СЖУ спільно з Асоціацією ділових жінок Молдови (АФАМ) провели у м.Кишинів, Молдова семінар «Мироворення: роль жінок» для вивчення досвіду Молдови у вирішенні конфлікту в Придністров’ї.

Спілка жінок України

Також дивіться про новину:

Издание «ХЕРСОН Онлайн»: http://khersonline.net/novosti/obschestvo/52795-chto-mogut-sdelat-zhenschiny-chtoby-v-nashey-strane-vocarilsya-mir.html

Издание «Херсонцы»: http://khersonci.com.ua/public/14608-elena-ursulenko-zhenshchinam-dveri-v-politiku-dlya-vas-otkryty.html

Издание «ХЕРСОН Онлайн»: http://khersonline.net/novosti/herson/52608-mikolaenko-pouchastvuet-v-prezentacii-programmy-mirotvorchestvo-v-ukraine-rol-zhenschin.html

Интернет-издание МОСТ: http://most.ks.ua/news/url/v_hersone_prezentujut_programmu_mirotvorchestvo_v_ukraine_rol_zhenschin

Сторінка СЖУ у соцмережі Facebook: https://www.facebook.com/womens.union.ukraine

Сайт СЖУ: http://sju.org.ua/news-2016-01-16