21.01.2016 16:57:16

Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» - приймає Сєвєродонецьк (Луганська область)

20 січня 2016 р. Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» розпочала роботу в Сєвєродонецьку. До Луганщини з’їхалися активістки з Полтавської, Волинської, Івано-Франківської областей. У семінарах прийняло участь багато жінок-ВПО з тимчасово окупованої території Луганської та Донецької областей.

Перед семінарами жінки завітали до Луганського обласного будинку дитини № 2, Сєверодонецької обласної школи-інтернату для дітей-сиріт, де поспілкувалися з дітьми, почастували їх смаколиками, а також оцінили внесок обласної влади й громади Луганщини у створення добробуту та надання всіх необхідних умов для комфортного проживання сиріт. Після цього жінки пройшли центральною алеєю міста Маршем Миру.

Міжрегіональний захід відкрила заступник голови Луганської ВЦА, депутат Сєвєродонецької міської ради, голова новоствореної ГО Жінки Луганщини Ольга ЛІШИК. Під час презентації програми Ольга Лішик розповіла про всі труднощі та перешкоди в об’єднанні суспільства, спільному розвитку та взаємодопомозі.

Також перед жінками виступив з вітальним словом керівник Луганської обласної ВЦА Георгій ТУКА. “Я радий вас вітати на луганській землі. Дякую, що ви приїхали. Не можливо переоцінити внесок жінок у мир на землі. Щодо гендерної політики. Не так давно в мене була чергова нарада в кабінеті. На ній, крім мене, сиділи Оля, Ліза, Аня і Рита – усі вони працівники ВЦА. Така от у нас в адміністрації гендерна політика”, – пожартував очільник області.

«Тільки у діалозі ми можемо чути один одного. Спілкування, де є повага, де є бажання почути та сказати саме те, що почуваєш в неагресивній, ненав’язливій формі, просто інтерес та відкритість один до одного – це все необхідно для нормального життя, без конфліктів та прихованих недомовок.,» - відмітила одна з учасниць з Луганщини після робочої сесії.

Президія Спілки жінок України поздоровляє жінок Луганщини зі створенням регіональної спілки «Жінки Луганщини» та Ольгу ЛІШИК з обранням головою новоствореної організації. Бажаємо сил та натхнення для добрих справ, успіхів у роботі над поставленими завданнями.

Всеукраїнська Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» започаткована Спілкою жінок України та провадиться за підтримки уряду Великої Британії. За структурою Програма складається з циклу семінарів, що проходять з серпня 2015-го в усіх регіонах країни та завершиться у березні 2016-го. Заходи вже відбулися у Києві, Чернігові, Кіровограді, Святогірську (Донецька область), Маріуполі (Донецька область), Вінниці, Івано-Франківську, Харкові, Луцьку, Рівному, Одесі, Запоріжжі, Херсоні. Крім того СЖУ спільно з Асоціацією ділових жінок Молдови (АФАМ) провели у м.Кишинів, Молдова семінар «Мироворення: роль жінок» для вивчення досвіду Молдови у вирішенні конфлікту в Придністров’ї.

Спілка жінок України

Також дивіться про новину:

Сайт Сєвєродонецького методичного центру: http://sevmetodcentr.at.ua/news/mirotvorennja_v_ukrajini_rol_zhinok/2016-01-21-134

Сайт Луганської обласної ВЦА: http://loga.gov.ua/oda/press/news/news_71827.html

Сайт СНІП: http://snip.net.ua/20160121/u-syeverodonetsku-ofitsijno-prezentuvaly-programu-myrotvorennya-v-ukrayini/

Персональний сайт Г.Туки: http://tuka.com.ua/heorhii-tuka-vziav-uchast-v-prezentatsii-prohramy-myrotvorennia-v-ukraini-rol-zhinok-foto/

Інформ.ресурс «Параллель-Медиа»: http://paralel-media.com.ua/p73044.html

Івано-Франківський обласний портал «Репортер»: http://report.if.ua/lyudy/zhinky-z-frankivshchyny-doluchylysya-do-hody-myru-u-syevyerodonecku-foto/

Сайт газети «Мой город Северодонецк»: http://sever.lg.ua/2016-01-21-v-severodonetske-ostoyalas-prezentatsiya-programmy-mirotvorchestvo-v-ukraine-rol-zhenshch

Сайт телеканалу «ЛОТ»: http://lot.lg.ua/index.php?newsid=12804

Канал Луганського ОДТРК на Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Uqw0bxUaKZA

Телекомпания "СТВ": http://stv.ua/news/4256-20-01-15-jenshini.html

Сторінка Ольги Лішик у соцмережі Facebook: https://www.facebook.com/lishyk.olga/posts/928225507231786

Агенція новин Firtka: http://firtka.if.ua/?action=show&id=97723

Сторінка СЖУ у соцмережі Facebook: https://www.facebook.com/womens.union.ukraine

Сайт СЖУ: http://sju.org.ua/news-2016-01-16