28.01.2016 16:56:59

Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» - приймає Дніпропетровськ

27 січня 2016 р. Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» розпочала роботу в Дніпропетровську. До потужного, промислового міста на Днепрі з’їхалися активістки з Луганської, Волинської, Одеської, Львівської, Черкаської, Житомирської областей.

Захід жінки розпочали з Маршу миру та мітингу з однодумцями у центрі міста. Міжрегіональний захід відкрила голова Спілки жінок м.Дніпропетровська та Дніпропетровської області Валентина ТАЛЬЯН. Під час презентації програми Валентина ТАЛЬЯН наголосила на важливості встановлення ефективних комунікацій на різних рівнях та використання потенціалу жінок для налагодження миру розпочинаючи з сім’ї до рівня місцевих громад, українського суспільства.

Також перед жінками виступив з вітальним словом керівник управління культури Дніпропетровської міської ради Євген ХОРОШИЛОВ.

Як відмітила одна з учасниць семінарів, «ми всі є унікальними, з унікальним досвідом та життям, але ніщо не повинно вносити розбрат ні у сім’ю, ні у громади. Ми маємо пам’ятати, що тільки відкритість один до одного, вміння слухати один одного, стримувати емоції та не відповідати на негатив негативом – але розумом та доброзичливістю, вміння та воля ознайомитися та пізнати досвід іншої людини, вміння об’єднатися задля спільної доброї справи, взаємопоміч – тільки такі навички та активні дії є запорукою встановлення стабільного та непорушного миру».

Президія Спілки жінок України щиро дякує активу спілки жінок Дніпропетровщини та особисто голову Спілки жінок м.Дніпропетровська та Дніпропетровської області Валентину ТАЛЬЯН за неоціненний вклад у організацію та проведення заходу у м.Дніпропетровськ та зичить здоров’я, життєвих сил та успіхів у всіх добрих справах на благо нашої держави.

Всеукраїнська Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» започаткована Спілкою жінок України та провадиться за підтримки уряду Великої Британії. За структурою Програма складається з циклу семінарів, що проходять з серпня 2015-го в усіх регіонах країни та завершиться у березні 2016-го. Заходи вже відбулися у Києві, Чернігові, Кіровограді, Святогірську (Донецька область), Маріуполі (Донецька область), Вінниці, Івано-Франківську, Харкові, Луцьку, Рівному, Одесі, Запоріжжі, Херсоні, Сєвєродонецьку (Луганська область). Крім того СЖУ спільно з Асоціацією ділових жінок Молдови (АФАМ) провели у м.Кишинів, Молдова семінар «Мироворення: роль жінок» для вивчення досвіду Молдови у вирішенні конфлікту в Придністров’ї.

Спілка жінок України

Також дивіться про новину:

Сторінка СЖУ у соцмережі Facebook: https://www.facebook.com/womens.union.ukraine

Сайт СЖУ: http://sju.org.ua/news-2016-01-28