10.02.2016 18:47:30

Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» - приймає ПОЛТАВА

9-10 лютого 2016 р. Спілка жінок України провела семінари за Програмою «Миротворення в Україні: роль жінок» в Полтаві. У заходах приймали участь жінки з Херсонщини, Донеччини, Вінниччини, Запорізької та Львівської областей.

Відкриття Програми у регіоні відбувся у Галереї мистецтв під головуванням лідера Спілки жінок Полтавщини Ніни КУЗЬМЕНКО. «Пошук спільних проектів, обмін досвідом успішних програм для єднання суспільства, напрацювання ідей для поглиблення взаємодії регіонів – наші цілі сьогодні на цих семінарів,» - відмітила Ніна КУЗЬМЕНКО у вітальному виступі.

Під час роботи в секціях жінки обмінювалися досвідом у царині миротворення, розповідали життєві історії, обмінювалися контактами для подальшої роботи. Учасниці намагалися почути якомога більше думок, ідей, дізнатися про погляди співвітчизниць з інших регіонів країни.

«Було дуже цікаво почути, які підходи, ідей використовують жінки з інших регіонів у царині миротворення,» - каже одна з полтавчанок, - «Конфлікти, навіть у так званій «замороженій» фазі, просто необхідно вирішувати. Замовчувати вічно ні в кого не вийде. Як зрозуміти іншу людину, як її правильно почути, правильно побачити її досвід – це необхідно щоб піти назустріч один одному.»

Також, вже традиційно, учасниці пройшли Маршем миру центральною алеєю міста, відвідали історичні місця Полтави.

Президія Спілки жінок України щиро дякує активу Спілки жінок Полтавщини та особисто її голову Ніну КУЗЬМЕНКО за неоціненний вклад у організацію та проведення заходу та зичить здоров’я, життєвих сил та успіхів у всіх добрих справах на благо нашої держави.

Всеукраїнська Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» започаткована Спілкою жінок України та провадиться за підтримки уряду Великої Британії. За структурою Програма складається з циклу семінарів, що проходять з серпня 2015-го в усіх регіонах країни та завершиться у березні 2016-го. Заходи вже відбулися у Києві, Чернігові, Кіровограді, Святогірську (Донецька область), Маріуполі (Донецька область), Вінниці, Івано-Франківську, Харкові, Луцьку, Рівному, Одесі, Запоріжжі, Херсоні, Сєвєродонецьку (Луганська область), Дніпропетровську. Крім того СЖУ спільно з Асоціацією ділових жінок Молдови (АФАМ) провели у м.Кишинів, Молдова семінар «Мироворення: роль жінок» для вивчення досвіду Молдови у вирішенні конфлікту в Придністров’ї.

Спілка жінок України