17.02.2016 18:27:23

Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» - приймає ЧЕРКАСИ

16-17 лютого 2016 року Спілка жінок України відвідувала Черкащину з семінарами-діалогами за Програмою «Миротворення в Україні: роль жінок». У заходах приймали участь жінки з Херсонщини, Донеччини, Одеської, Чернівецької та Житомирської областей.

Програму у регіоні відкрила Інна ГУБЕНКО – голова Спілки жінок Черкащини, директор Черкаського медичного коледжу, кандидат медичних наук. Учасниць привітали голова Черкаської обласної ради Олександр ВЕЛЬБІВЕЦЬ, перший заступник голови облдержадміністрації Віталій КОВАЛЬ та голова Ради федерації профспілок Черкащини Петро ШЕВЧЕНКО.

«Аналізуючи стан гендерної політики, хочу наголосити, що довіра до влади вища там, де переважно на посадах працюють жінки,» – зауважив Олександр ВЕЛЬБІВЕЦЬ, звертаючись до жіноцтва. «Взяти для прикладу місцеві органи влади: сільські, селищні ради, депутатський корпус. Війна на Сході держави ще раз підкреслила ці висновки. І нинішній захід, що ви його проводите, засвідчує, що жінки прагнуть якнайшвидше досягти порозуміння між регіонами нашої країни, подолати ворожнечу, яка шкодить розвитку держави.» Голова обласної ради висловив впевненість, що жінки займатимуть таку ж активну позицію не лише, щоб припинити конфлікт і війну на сході України, але візьмуть активну участь і в проведенні реформ, які нині започатковано.

Під час роботи в секціях жінки обмінювалися досвідом у царині миротворення, розповідали життєві історії, обмінювалися контактами для подальшої роботи. Учасниці намагалися почути якомога більше думок, ідей, дізнатися про погляди співвітчизниць з інших регіонів країни.

Президія Спілки жінок України щиро дякує активу Спілки жінок Черкащини, колектив Черкаського медичного коледжу та особисто Інну ГУБЕНКО за прекрасну організацію заходу, оперативне вирішення любих питань, що виникали в ході роботи Програми. Ми зичимо вам та вашим дітям – рідним та студентам – здоров’я, життєвих сил та успіхів у всіх добрих справах.

Всеукраїнська Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» започаткована Спілкою жінок України та провадиться за підтримки уряду Великої Британії. За структурою Програма складається з циклу семінарів, що проходять з серпня 2015-го в усіх регіонах країни та завершиться у березні 2016-го. Заходи вже відбулися у Києві, Чернігові, Кіровограді, Святогірську (Донецька область), Маріуполі (Донецька область), Вінниці, Івано-Франківську, Харкові, Луцьку, Рівному, Одесі, Запоріжжі, Херсоні, Сєвєродонецьку (Луганська область), Дніпропетровську, Полтаві. Крім того СЖУ спільно з Асоціацією ділових жінок Молдови (АФАМ) провели у м.Кишинів, Молдова семінар «Мироворення: роль жінок» для вивчення досвіду Молдови у вирішенні конфлікту в Придністров’ї.

Спілка жінок України

Також дивіться про новину:

Сайт МІ: http://myinforms.com/ru-ua/a/14934266-nna-gubenko-zustrcha-u-cherkasakh-zhnok-z-us-ukrani/

Сайт Черкаської обласної ради: http://oblradack.gov.ua/novini/4069-oleksandr-velbvec-privtav-uchasnic-programi-mirotvorennya-v-ukrayin.html

Сайт Черкаської ОДА: http://ck-oda.gov.ua/na-cherkaschyni-startuvala-prohrama-myrotvorennya-v-ukrajini-rol-zhinok/

Сайт: http://region.unn.ua/uk/news/31636-na-forum-zhinok-do-cherkas-zyikhalisya-uchasnitsi-z-usiyeyi-ukrayini

Сайт УНН: http://region.unn.ua/uk/news/31636-na-forum-zhinok-do-cherkas-zyikhalisya-uchasnitsi-z-usiyeyi-ukrayini