25.02.2016 17:54:28

Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» - приймає МИКОЛАЇВ

24 лютого 2016 року Спілка жінок України розпочала роботу за Програмою «Миротворення в Україні: роль жінок» у м. Миколаїв. Два дні понад сто активісток з Донеччини, Полтавщини, Вінниччини, Чернігівської та Рівненської областей працювали у форматі семінарів-діалогів над шляхами підвищення ролі жінок у царині миротворення.

Програму у регіоні відкрила Таміла БУГАЄНКО – голова Миколаївської обласної організації Спілки жінок України. Вона закликала учасниць Програми максимально використовувати надану проектом можливість провести міжрегіональні діалоги та виробити інструменти для подальшої взаємодії. Учасниць заступник голови облдержадміністрації Оксана ЯНІШЕВСЬКА, директор департаменту соцзахисту населення Ольга СИВОПЛЯС, заступник міського голови Євген ШЕВЧЕНКО, заступник голови обласної ради Любов ОНІЩЕНКО.

«Сьогодні у Миколаїві зібрались жінки-активістки з усіх регіонів країни, і це дуже важлива зустріч. Ми маємо змогу особисто поспілкуватися, особисто почути людину з іншого регіону, без фільтрів ЗМІ. Ми маємо змогу особисто, швидко та без посередників, знайти партнерів у царині миротворення та миробудування, започаткувати спільні проекти та напрацювати ідеї для подальшої співпраці. Кожна з нас, особисто, може показати, на що здатна жінка заради миру,» - каже одна з учасниць з Миколаївщини.

Президія Спілки жінок України щиро дякує активу Миколаївської обласної організації Спілки жінок України, значний вклад в організацію заходу, оперативне вирішення любих питань, що виникали в ході роботи Програми. Ми зичимо вам здоров’я, життєвих сил та успіхів у всіх добрих справах.

Всеукраїнська Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» започаткована Спілкою жінок України та провадиться за підтримки уряду Великої Британії. За структурою Програма складається з циклу семінарів, що проходять з серпня 2015-го в усіх регіонах країни та завершиться у березні 2016-го. Заходи вже відбулися у Києві, Чернігові, Кіровограді, Святогірську (Донецька область), Маріуполі (Донецька область), Вінниці, Івано-Франківську, Харкові, Луцьку, Рівному, Одесі, Запоріжжі, Херсоні, Сєвєродонецьку (Луганська область), Дніпропетровську, Полтаві, Черкасах. Крім того СЖУ спільно з Асоціацією ділових жінок Молдови (АФАМ) провели у м.Кишинів, Молдова семінар «Мироворення: роль жінок» для вивчення досвіду Молдови у вирішенні конфлікту в Придністров’ї.

Спілка жінок України