02.03.2016 17:55:54

Відбулася робоча зустріч голови СЖУ та представників ОБСЄ

23 лютого 2016 року у готелі «Radisson» відбулась зустріч Голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, Посла Ертуруля Апакана та Посла Мірослави Бехам, старшого радника по гендерным питанням Секретаріату ОБСЄ з представниками жіночих громадських організацій.

У робочій зустрічі взяли участь Герасименко Л.В. - Голова Спілки жінок України та Ульянова Н. А.- Голова Спілки жінок Киівщини. Основна тема зібрання - реалізація в Україні положень Резолюції ООН 1325. Були також обговорені питання, що висвітлювали роль жінок в процесі миротворення, гендерноі рівності, запобігання насильству. Предметом обговорення стали діючі проекти жіночих організацій, зокрема, пані Мирослава Бехам проявила зацікавленість до здійснення спільного проекту Спілки жінок України та Уряду Великобританії "Миротворення в Україні: роль жінок".

В ході діалогу Пан Апакан підкреслив, що досягти сталого розвитку суспільства, можливо за умови активної участі жінок і що основним показником дієвості громадянського суспільства є забезпечення прав і свобод людини, які визнані у світі як загальнолюдські цінності. Посол Апакан запропонував продовжувати започатковану співпрацю з громадськими жіночими організаціями. У зустрічі також взяла участь Тамар Таварткіладзе - радник з гендерних питань СММ ОБСЄ в Україні, та Серап Атаай – спеціальний радник Голови місії.

Спілка жінок України