05.03.2016 15:37:06

Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» - приймає ЛЬВІВ

4-5 березня 2016 року пройшли семінари за Програмою «Миротворення в Україні: роль жінок» у м. Львів. На дводенну зустріч до Львова з’їхалися представниці громадських та волонтерських організацій та просто активні жінки з Херсонської, Донецької, Луганської, Рівненської, Чернівецької, Івано-Франківської, Київської, Черкаської та Кіровоградської областей.

Програму у регіоні, заходи якої були організовані за підтримки ГО «Жіночий вибір України», відкрила Ганна СЕРЕДА. Участь у заходах взяли Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії в Україні Джудіт ГОФ, голова Львівської ОДА Олег Синютка та інші поважні гості.

Джудіт Виступаючи перед учасницями семінарів та гостями, ГОФ наголосила, що Велика Британія й надалі підтримуватиме Україну та акцентувала на важливості цієї програми. «Дуже важливо, що сьогодні, у час конфлікту, ми говоримо про миротворчу роль жінки. Я довго стежила за непростою ситуацією у вашій країні, знаю, як багато вистраждали українці і просто вражена стійкістю та дипломатичною роботою ваших жінок у час війни», – зазначила Джудіт Гоф.

Після відкритя Програми Ганна СЕРЕДА запросила гостей та учасниць відвідати вуличну фотовиставку «Мій дім там, де я», після чого відбулася Хода білих троянд заради миру і єднання.

Далі жінки два дні працювали у форматі семінарів-діалогів над шляхами підвищення ролі жінок у царині миротворення.

Президія Спілки жінок України щиро дякує активу Миколаївської обласної організації Спілки жінок України, значний вклад в організацію заходу, оперативне вирішення любих питань, що виникали в ході роботи Програми. Ми зичимо вам здоров’я, життєвих сил та успіхів у всіх добрих справах.

Всеукраїнська Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» започаткована Спілкою жінок України та провадиться за підтримки уряду Великої Британії. За структурою Програма складається з циклу семінарів, що проходять з серпня 2015-го в усіх регіонах країни та завершиться у березні 2016-го. Заходи вже відбулися у Києві, Чернігові, Кіровограді, Святогірську (Донецька область), Маріуполі (Донецька область), Вінниці, Івано-Франківську, Харкові, Луцьку, Рівному, Одесі, Запоріжжі, Херсоні, Сєвєродонецьку (Луганська область), Дніпропетровську, Полтаві, Черкасах, Миколаїві. Крім того СЖУ спільно з Асоціацією ділових жінок Молдови (АФАМ) провели у м.Кишинів, Молдова семінар «Мироворення: роль жінок» для вивчення досвіду Молдови у вирішенні конфлікту в Придністров’ї.

Спілка жінок України

Також дивіться про новину:

Сайт «ЗІК»: http://zik.ua/news/2016/03/04/u_lvovi_obgovoryly_myrotvorchu_rol_ukrainskoi_zhinky_u_chas_viyny_678424

Сайт Львівської ОДА: http://www.loda.gov.ua/news?id=20505#.VtmNIve8eEM.facebook

Сторінка Львівської ОДА у соцмережі Facebook: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1160928253925913&id=493044524047626

УНІАН: http://www.unian.ua/common/1279748-programa-mirotvorennya-v-ukrajini-rol-jinok.html

Сайт Жидачівської РДА: http://zhydachivrda.org.ua/?page=news&nid=11908

Сайт Турківської РДА: http://turka-rda.gov.ua/news/u-lvovi-obhovoryly-myrotvorchu-rol-zhinky-pid-chas-vojennyh-konfliktiv.html

Сторінка СЖУ у соцмережі Facebook: https://www.facebook.com/womens.union.ukraine

Сайт СЖУ: http://sju.org.ua/news-2016-01-16