15.03.2016 15:36:30

Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» - ПІДСУМКИ

14-15 березня 2016 року у м. Києві відбулись підсумкові семінари за Програмою «Миротворення в Україні: роль жінок» та загальне підсумкове засідання. На захід з’їхалися жінки-активістки з усіх областей України, також були присутні представники ОБСЄ, Посол Республіки Молдови в Україні та інші поважні гості.

Жінки обговорювали досягнуті результати та започатковані проекти за результатами напрацювань Програми у регіонах, розглядали перспективи подальшого розвитку миротворчих ініціатив, можливості співпраці з владою. Як зазначила заступник голови МГО "Ів.-Франківське земляцтво", член Ради Спілки жінок України, Лариса ГРИДЖУК відкриваючи загальне підсумкове засідання, «Програма не завершується, сьогодні ми тільки підводимо проміжні підсумки та обговорюємо подальші плани дій. Проведена акція заявила, що потреба встановлення активного діалогу серед наших співвітчизників є, й ми, жінки, спроможні його встановлювати, вести та ефективно налагоджувати.»

У свою чергу голова СЖУ Леокадія ГЕРАСИМЕНКО відмітила, що поряд з успіхами та досягненнями Програми, у ході були викриті й проблемні зони. «Це є наші напрямки для подальшої пильної уваги та посиленої роботи,» - наголосила лідер СЖУ.

Представник канадської організації SSS, що виступила партнером СЖУ у Програмі, Брайан КЕРР виразив впевненість, що проведена робота відкрила простір для розвитку, для проведення майбутніх реформ та важливіших змін, які так необхідні сьогодні Україні.

На загальному засідання жіноцтво прийняло в цілому проект Резолюції за результатами роботи Програми «Миротворення в Україні: роль жінок».

Спілка жінок України дякую всім, хто долучився до Програми, запрошує до подальшої співпраці та спільного руху заради миру та подальшого сталого розвитку України.

Всеукраїнська Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» започаткована Спілкою жінок України та провадилася за підтримки уряду Великої Британії та за допомоги канадської неурядової організації Stabilization Support Services (SSS). За структурою Програма складалася з циклу семінарів, що проходили з серпня 2015-го в усіх регіонах країни та завершилася у березні 2016-го. Заходи Києві, Чернігові, Кіровограді, Святогірську (Донецька область), Маріуполі (Донецька область), Вінниці, Івано-Франківську, Харкові, Луцьку, Рівному, Одесі, Запоріжжі, Херсоні, Сєвєродонецьку (Луганська область), Дніпропетровську, Полтаві, Черкасах, Миколаїві, Львові. Крім того СЖУ спільно з Асоціацією ділових жінок Молдови (АФАМ) провели у м.Кишинів, Молдова семінар «Мироворення: роль жінок» для вивчення досвіду Молдови у вирішенні конфлікту в Придністров’ї. 14-15 березня відбулися підсумкові заходи у столиці держави, де була прийнята Резолюції за результатами роботи Програми «Миротворення в Україні: роль жінок».

Спілка жінок України