25.11.2015 14:42:58

Програма «Миротворення в Україні: роль жінок» - приймає Рівне

24-25 листопада 2015 року Спілка жінок України провела низку семінарів за Програмою «Миротворення в України: роль жінок» у м.Рівне. Жіноцтво Полісся приймало подруг з Луганської, Донецької, Херсонської, Кіровоградської, Волинської, Чернігівської областей.24-25 листопада 2015 року Спілка жінок України провела низку семінарів за Програмою «Миротворення в України: роль жінок» у м.Рівне. Жіноцтво Полісся приймало подруг з Луганської, Донецької, Херсонської, Кіровоградської, Волинської, Чернігівської областей.

Співорганізатором заходу виступила Спілка жінок Рівненщини (сделать ссылкой на страницу с отделением в Ровненской области отсюда http://sju.org.ua/regions). Відкриваючи урочисте засідання, Голова регіональної спілки, член Президії СЖУ Марія РОЖКО зазначила: «Ініціатива розробити та втілити проект «Миротворення в Україні: роль жінок» є для нас усіх актуальною і важливою. У нас з вами є можливість почути одна одну, закласти підвалини майбутнього миру через взаєморозуміння між сторонами. Втілити ми це зможемо через акції добра та примирення, запорукою цього стануть спільні цінності, традиції. Ми радимось про це в ході семінарів, які відбулися уже в інших областях і будемо говорити про це сьогодні і завтра.»

«В Україні запровадили гендерну політику. Я вважаю, що жінки на рівні з чоловіками могли б уже вирішити всі питання, які нас турбують. Ми можемо зрозуміти цю силу жінки і її прагнення до миру. Сьогодні ми не вирішемо питання: бути, чи не бути війни, але це дасть хороше коріння, щоб відновити мир на Україні», – додав  голова обласної Федерації профспілок Рівненщини Микола Шершун. – «І якби у нас було більше на високих посадах жінок, давно б вирішили багато важливих проблем.»

Учасниць всеукраїнської миротворчої програми також привітали міський голова м. Рівне Володимир Хомко, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук, голова обласної ради Володимир Ковальчук, депутат обласної ради Світлана Богатирчук-Кривко, начальник головного територіального управління юстиції в Рівненській області Іванна Смачило, радник міністра соцполітики з питань внутрішньо переміщених осіб Наталія Токарська.

Завершився захід Маршем миру. Учасниці пройшли ходою в центрі Рівного, поклали квіти біля пам’ятника Великому Кобзарю та заспівали гімн. Потім жінки віддали шану захисникам нашої держави біля дошки Пам’яті Героям Небесної Сотні та загиблим  Героям в зоні АТО.

Спілка жінок України

Також дивіться про новину:

- Газета «Голос України» 

- Сайт Міністерства соціальної політики України

- FM-радіостанція Рівненщині «РадіоТрек»

- Газета  «Рівне Вечірнє»

- Сайт Головного територіального управління юстиції у Рівненській області

- Портал ERVE.UA

- Інтернет-портал "ЧаРівне.інфо"

- Сторінка СЖУ у соц.мережі Facebook

- порталі "іРівне"

- Телеканал Сфера-ТВ (Відкриття Програми)

- Телеканал Сфера-ТВ (Марш миру) 

- Канал Sferadesigner на Youtube (Відкриття Програми) 

- Канал Sferadesigner на Youtube (Марш Миру) 

- Сайт «ВСЕ»

- Сайт міського голови м.Рівне В.Хомка

- Сайт MYINFORMS

- Газета "7 днів

- Сайт СЖУ